Dnes Vám představíme jedinečný kočárek Tako City Move

Hlučné ulice, světla velkých měst a jejich památky, tak fascinovaly návrháře firmy Tako, že navrhli dětský kočárek City Move. Inspirovali se cestováním a ulicemi velkých měst. V City Move vidíte především vášeň pro barvy a inovativní technologie. Prostřednictvím magie byly nejkrásnější kosmopolitní města přeneseny do osmi barev City Move. Kolekce City Move 2013 byla připravena pro všechny zákazníky světa, které fascinuje aura velkých měst. Každá z kompozic vytvořila dokonalý produkt.

Pokud budoucí rodiče sní o bezstarostném letním vánku, „Sydney“, „Istanbul“ a „Dubaj“ bude nejvhodnější volba. Příjemná béžová, v kombinaci s bílou a modrou přivolává slunnou klima a bezstarostnou zábavu na pláži. Každé město je jiné, stejně jako záliby našich zákazníků. Ve sbírce City Move, mohou rodiče najít veškeré pohodlí v kombinaci s funkčností, inovací, bezpečnost, modernost s přílohou tradici. Každá matka a dítě bude objevovat svět a najde své kouzlo díky kočárku City Move !!!

City Move je navržen tak, aby se nejlépe hodil pro potřeby dítěte a rodiče – každé dítě dostane naprosté pohodlí a rodiče jednoduchost a přátelské služby vyrobené v moderním stylu. Díky této kombinaci je kočárek Tako City Move tak oblíbený u maminek. Pokud si pořídíte tento kočárek, tak nemůžete šlápnout vedle.

kočárek
kočárek