Kočárek Tako City Move London

Hluk ulic, světla velkých měst, jejich památky a dominanty tak fascinují návrhářů z firmy Tako, že zkonstruovali kočárek do města – Tako City Move. Svou inspiraci čerpali z mnoha virtuálních procházek po ulicích velkých měst. V kočárku Tako City Move je vidět především zamilování se do barev a inovativní technologie. Díky magii největších kosmopolitních měst vznikla kolekce složená z osmi barevných kombinací kočárku City Move.

Kolekce Tako City Move 2013 byla připravena pro opravdové občany světa fascinovaných aurou velkých měst. V kolekci City Move, mohou rodiče najít veškeré pohodlí v kombinaci s funkčností, inovací, bezpečností, moderností s přihlédnutím k tradici. Každá matka a dítě bude objevovat svět a objevovat jeho kouzlo díky kočárku Tako City Move.

Londýn je město velkých muzeí, architektury a dobře organizované hromadné dopravy (hustá síť metra, navíc jasně popsána a srozumitelná i pro návštěvníka, který se poprvé ocitl v Londýně), včetně slavné Central Line (nejstarší trasy), jejíž charakteristickým znakem je červená barva. Červená barva je výrazná pro celý Londýn – autobusy, telefonní budky. Červená je spojena s teplem a mateřskou oddaností, kterou odráží kočárek Tako City Move London.

Kočárek Tako City Move je navržen tak, aby se co nejlépe splňoval potřeby jako dítěte tak i rodiče. Každé dítě dostane naprosté pohodlí a rodič jednoduché a příjemné používání kočárku vyrobeného v moderním stylu.

kočárek
kočárek