Těhotenské topy

Zatímco těhotenské kalhoty či sukně sotva nahradíte běžnými oděvy, při těhotenských tričkách je situace poněkud jiná.

Základem těhotenského šatníku jsou zejména kalhoty, sukně či šaty. K tomu základu se však hodí i pár dalších módních kousků. Velmi oblíbené jsou těhotenská trička. Často se však stává, že během těhotenství lze nosit i běžné trička. Stačí, když jsou dostatečně elastické. Ideální střih těhotenského topu tzv. princeznovský střih – prostřiženy těsně pod prsy. Takový střih poskytuje více než dostatek místa pro růst bříška.

To, zda se rozhodnete během těhotenství nosit těhotenské trička, je pouze na vás. Záleží na vašem vkusu, stylu oblékání a zejména pohodlí. Při výběru těhotenského oblečení by žena měla být sobecká – myslet na své pohodlí. Takto se nepřímo postará i o dobro svého děťátka. Dobrá nálada a ještě lepší zdravotní stav se postarají o zdraví děťátka a bezproblémový průběh těhotenství.

Výběr vhodného těhotenského trička

Těhotenská trička vám mohou, ale také nemusí během těhotenství sednout. Jak to zjistit? Prostě je to třeba vyzkoušet. Pokud je to vaše první těhotenství, v podstatě ani nemáte jinou šanci. Vyzkoušejte více forem těhotenského oděvu a najděte takový outfit, který vám nejvíce vyhovuje.

Při výběru těhotenských outfitů se však třeba starat se i o krásu. Nabídka je široká a tak každá budoucí maminka může vypadat úžasně.

Pokud jste se rozhodli pro koupi těhotenského trička, myslete především na to, že zde na kvalitě skutečně záleží. Kvalita použitých materiálů se totiž může projevit i na zdraví děťátka.

Těhotenská trička
Těhotenská trička