Co všechno by měl mít opravdu dobrý sportovní kočárek?

Pokud máte malé dítě, pak jistě víte, jak náročná je péče o něj. Nenechte se ale péčí o vaše děťátko zničit. I mámy opravdu malých dětí si musí najít čas samy na sebe. Pokud si pořídíte sportovní kočárek, můžete s vaším děťátkem vyrazit vlastně kamkoli. Poradíme vám, na co si musíte dát při výběru kočárku pozor.

Mezi nejlepší výrobce na trhu patří značka Tako. Na trh uvádí rozmanité modely kočárků, které se od sebe liší především konstrukcí. V nabídce samozřejmě nechybí ani sportovní kočárky Tako.

Na co si dát při výběru sportovního kočárku pozor

V první řadě je třeba vědět, že sportovní kočárky jsou vhodné zejména pro děti starší půl roku tedy pro děti, které již dokážou samy sedět. Při výběru sportovního kočárku věnujte pozornost jeho konstrukci. Ta musí být pevná a stabilní. Věnujte se také kolečkům. Ideální jsou odpružené kolečka, které se podřídí nerovnosti terénu. Kolečka by také měli jít snadno odejmout. Pokud kupujte kočárek do terénu. je také vhodný větší průměr kol. Přední kolečka by se také měly otáčet kolem své osy, to zaručuje snadnější manipulaci. Kočárek Tako by měl mít polohovatelnou opěrku. Lépe také je, pokud má překlápěcí rukojeť. Sportovní kočárek pro starší děti musí také mít bezpečnostní pásy.

kočárek
kočárek