Těhotenská móda už není takovým strašákem jako kdysi. Dnes již existuje mnoho stylových značek a módních vln zaměřených na šokující krásné těhotné maminky. Když jste nemohli kdysi sehnat šaty, které by vám v těhotenství seděly, tak jste použili to, co bylo doma, a ve většině případů jste vypadali docela nevzhledně. Dnešní těhotenská móda vypadá stylově a sexy a navíc přináší docela široký výběr.
Někteří módní návrháři dokonce vymysleli způsob, jak těhotenské bříško správným střihem schovat. Jiné šaty zase svým střihem rozšiřují část pod prsy a netěhotným vyrobí sexy maminkovské bříško. Těhotenské šaty by měly být komfortní, dobře se nosit, oblékat i svlékat. Neměly by být drahé a přizpůsobit se narůstajícímu bříšku.
Nové nápady
Těhotenství znamená hlavně změnu ženské postavy. Když nezainventujete do těch správných těhotenských šatů, vaše „období“ si nemusíte skvěle užít. A kdy je ten nejlepší část jít nakupovat těhotenské šaty? Můžete jít do obchodu již v době, kdy jen zjistíte, že jste těhotná. Nemusíte mít ještě ani bříško. Některé šaty jsou dostatečně elastické na to, aby se vám přizpůsobili od začátku po konec gravidity.
Na začátek byste si měli koupit trochu širší džíny v pase nebo elastické černé kalhoty. Nezapomeňte na tepláky na jógu. Budete je potřebovat. Pokud se chystáte během těhotenství pracovat, váš outfit by měl brát na to ohled. Nikde by vás neměl tlačit, neměl by být moc přestýlovaný, vyšněrovaný. Těhotným maminkám se hodí nejlépe jemná, jednobarevná kombinace šatů.