I když možná ještě vaše bříško nenarostlo do příliš velkých rozměrů, brzy můžete počítat s tím, že vám v jistých partiích bude vaše staré oblečení těsné. A tak je nejvyšší čas sáhnout po modelech, které budou k vašemu bříšku přátelštější. Vždyť i v těhotenství lze vypadat stylově a půvabně! Od toho tady je těhotenské móda.

Počítejte s tím, že se váš šatník na několik následujících měsíců musí změnit. Ani po porodu pravděpodobně nebudete moci nosit hned všechno staré oblečení, nepodléhejte však panice. Nejdůležitější je znát základní pravidla týkající se oblékání v těhotenství.

Prvním a nejdůležitějším kritériem je pohodlnost. Oblečení vás nesmí omezovat, bránit v pohybu či otisknout. Materiály volte vzdušné, podle možnosti vždy přírodní, při spodním prádle je to nutnost! Postupně, jak se vám budou zvětšovat prsa, přizpůsobujte jim velikost podprsenky.

Nespěchejte do obchodů
V začátcích těhotenství není třeba nakupovat hned oblečení pro těhotné ženy, postačí, když si koupit o číslo, nebo dvě větší oblečení. Teprve když se bříško začíná zvětšovat citelněji, budete potřebovat těhotenskou módu. Dnešní těhotenská móda vypadá velice stylově, tak se nemusíte bát, že budete vypadat divně jako kdysi Vaše maminky, když ještě těhotenská móda neexistovala.
I přesto, že jste těhotná, můžete vypadat hezky a přitažlivě. Jistě se vám hodí ve vašem šatníku v posledních měsících volněji úpletové svršky. Naučte se oblečení vrstvit, dodá vám to pestrost do omezeného těhotenského šatníku.
Specifickou kapitolou jsou v těhotenství boty, může se stát, že se do těch svých už nedostanete. Z bezpečnostního hlediska je nejvhodnější, pokud si pořídíte dostatečně volné a pohodlné boty, které obujete i s oteklými nohama. Boty by měly mít menší a široký podpatek, abyste měli dostatečnou stabilitu.

Kvalitní těhotenské móda
Kvalitní těhotenské móda