Těhotenské bříško v létě: Skrývat?

Ženy s odhaleným těhotenským bříškem, ať už v plavkách nebo v krátkých topech, jsou často předmětem bouřlivé diskuse. Někteří lidé to totiž považují za přinejmenším podivné, aby těhotná žena ukazovala své velké bříško. No mají na to důvod?

Je to vaše věc
Tak jako některé ženy nemají problém s odhalováním svých nohou v krátkých sukních, dekoltu v hlubokých výstřizích, tak některé těhulky nemají problém s ukázáním svého těhotenského bříška. Proč i? Vždyť na tom není nic neobvyklého a zaoblené bříško ukrývající miminko přece nemůže nikoho pobouřit (i když některé lidi pobuřuje takový pohled). Je však jen a jen vaše věc, zda své bříško v plavkách nebo krátkých tričkách odhalíte nebo ne.

Jsou ženy, které se necítí příjemně, pokud je jejich bříško vystaveno zvídavým pohledem na pláži nebo na jiných místech. Takové ženy často nesnesou ani těsnější oblečení obepínající jejich těhotenské bříško, raději volí volné tuniky či šaty a podobně.

Pokud se vám vaše bříško zdá sexy a chcete ho ukazovat, klidně tak učiňte. A pokud ho považujete za příliš intimní část svého těla, pak ho skryjte před cizími pohledy. Určitě vám však nikdo nemá právo do toho mluvit, je to totiž vaše tělo. Pokud plánujete skrývat bříško, tak od toho je tady těhotenská móda, díky které perfektně zakryjete své bříško a navíc budete vypadat sexy.

Na trhu existuje mnoho druhů oblečení, pod kterým můžete schovat svoje bříško. Jedná se například o těhotenské šaty, těhotenské kabáty a bundy. V létě doporučujeme nějaké volnější těhotenské šaty, ve kterých můžete vyniknout. Dnešní těhotenská móda je velice moderní a navíc vypadá stylově.