Plánujete svatbu a nevíte si rady s květinovou výzdobou?. Pokud ano, tak máme pro Vás tip. Jedná se o svatební kytice Praha. Najdete zde mnoho svatebních květin na kytic. Máme pro Vás pár rad jak si vybrat tu správnou. V nabídce této firmy najdete desítky svatebních kytic. A to vše za velmi přijatelné ceny.
Každá svatba se neobejde bez svatební kytice a vybrat tu správnou dá zabrat.
Obecně platí, že malá nevěsta – malá kytice a naopak, velká nevěsta – velká kytice. Pro malé nevěsty je vhodná kulatá kytička, výše nevěsty si mohou vybrat z více druhů než kaskádovité (květiny převislý ruku), květy uložené v náručí – na to jsou vhodné zejména růže s dlouhými stonky, lilie a kaly. Populárními se také stávají náramky na ruku z květů nebo koule z květů, kde jsou květy naaranžované ve tvaru koule s dekorativní stuhou na zavěšení.
Při výběru svatební květiny byste měli zohlednit i své svatební šaty. Svatební kytice by neměla zbytečně odpoutávat pozornost od svatebních šatů, ale naopak měla by je jako doplněk zvýraznit. Pokud máte krásné, bohatě zdobené šaty, pak by měla být vaše svatební kytice jednoduchá. Naopak, pokud jsou vaše svatební šaty jednoduché, nebo máte oblečený kostým, tak si můžete vybrat i bohatou nebo extravagantní kytici.
Při výběru květin, z nichž bude svatební kytice, byste měli zohlednit, jaké květiny chcete, na které květiny nejste alergičtí a i jaké je roční období. Jelikož květy mají skrytý význam, např. růže a červené tulipány – symbol lásky, lilie – symbol čistoty, odráží čistotu citů, nevinnost a bezmeznou lásku, orchidej – symbol výjimečnosti, narcis – symbol smrti a lásky, pozor symbolizuje nenaplněnou lásku.
Pokud si stále nevíte rady s výběrem té správné kytice, tak navštivte stránky této společnosti a sjednejte si bezplatnou konzultaci.