Ne každému se chce hubnout a řezat křivky, které nejsou podle modelkovských norem. Například takové širší boky jsou často věcí genetiky a ani hodiny v posilovně jejich rozměry nezužuje. Tehdy nezbývá než si potřást rukou s paní módou a naučit se, co bokem lichotí a co ne.

Kašlete na dietu
Pokud nechcete na své širší boky upozorňovat, budete muset ze šatníku vynechat nějaké ty materiály. Jde hlavně o lesklé a třpytivé věci, které odrážejí světlo a tím vytvářejí objem navíc. Podobné věci se naštěstí nosí hlavně v svátečním čase, který je za námi, pozor však i na legíny či džíny, které po novém oblibě kovové odlesky. Nechte je jiným a vy siahajte po matných věcech.
Hlavně teď v zimě se mějte na pozoru i před hrubými a neforemný materiály . Sice příjemně zahřejí, ale tělu se neradi přizpůsobují. Stojí, vlní se, krčí a odstávají, čímž mohou naoko ještě více rozšiřovat.

Aktuální velmi populární oversized, tedy nadrozměrné věci, bychom si měli před koupí dobře odzkoušet. Abyste nevypadala, že jste nabrali i 5 optických kilo, Vyvažujte jejich něčím obtažené. To znamená, že k širokému topu / kabátu úzké kalhoty pokud volnějším kalhotám / sukni napasovaní vrch.
Základním pravidlem však je, že byste se neměli násilím schovávat. Ženské tělo má své typické křivky a pokud jejich zamaskujete pod vrstvou oblečení, budou působit ještě neforemnejšie. Nebojte se tedy jednoduchosti a kašlete na volány, ozdoby, velké vzory či například i dvouřadé zapínání.

Oblečte si cokoli
Dejte šanci lehkým materiálům „horního“ oblečení, které vám na boky jakoby jen padaly a snadno se vznášejí. Nepřidávají jim svojí tloušťkou, nevytvářejí na nich další hrubý lem ani jejich nezvýrazní. Při spodních dílech se již potřeba pevnější látky ozývá hlasitěji, protože dokáže zúžit a vytvarovat.

Obtažené modelem kalhot se v dnešní době téměř nevyhneme, ale ty super skinny, byste měli nechat na pokoji. Výrazně upozorňují na rozdíl mezi šířkou boků a lýtek, což nezachrání ani ty nejvyšší podpatky. Ideálem budou cigaretkové kalhoty a také mezi sukněmi jsou to ty, které se nelepí celkem na tělo. Například pod takový áčkový střih toho skryjete až, až.
V zásadě platí, že pokud nechcete, aby na vás boky křičeli, prekričte jejich něčím jiným. Zvolte zajímavý vrch oblečení, používejte barvy, ozdoby, doplňky a možná i hlubší výstřih. Snažte se naučit pracovat s barvami, protože každý dobře ví, jakou má černá moc. Snadno se kombinuje a obírá o celé jedno číslo. No a právě to vaše boky ocení.