Pokud se ráda pěkně oblékáte a milujete sledování trendů v módě, ze své záliby nepolevíte ani v těhotenství. Pěkné šatičky budou pro vás magnetem iv tomto čase a můžete si být jisté, že i v tomto případě se mění různé sezónní hity se stejnou pravidelností, jako v běžné módě. Zatímco jsou některé směry identické, v ostatních případech půjde o specifické novinky, které si mohou vychutnat právě budoucí maminky.

Velké květované vzory
Pestrá potisk se hodí i do těhotenské módy. Jednotlivé modely jsou díky tomu pestřejší, výraznější a mohou maminku ještě více rozzářit. Jedním z hlavních motivů, který se objevuje na halenkách, tunikách, ale i doplňcích například v podobě přívěsků nebo šátků, jsou květiny. Velké, barevné, připomínající rozkvetlou louku. K tomu si přidejte jednobarevné kalhoty a máte další skvělý outfit do práce.

Na šle
Dalším trendem jsou kalhoty nebo sukně s kšandami. Ty jsou v kurzu již několik let av podstatě stále přicházejí jen v obměněné podobě. Aby to však nebyla taková nuda, najděte si kousky, které budou mít látku s drobným vzorem. Materiál je různý a použít můžete tak džínovinu, tak menčestrákovinu.

Úzké twiggy s elastickým bříškem
Avšak ne pro každou ženu jsou takové volnější laclové modely vhodné, protože se v nich necítí dobře a raději by zůstali věrné stylu, který používali i dosud. I pro ně přichází tohtosezónny volba, která je jistě potěší. Jsou to klasické úzké džíny, které mají ještě přídavek pro těhotenské bříško v podobě elastického pásu. Jeho výhodou je, že se bude postupně roztahovat během celého těhotenství a kalhoty tak nemusíte měnit.

Přírodní versus svěží barvy
Trendem v těhotenské módě bylo většinou používání jasných pestrých barev. I když část kolekcí se nese iv tomto znamení, letos jsou přece jen mírně na ústupu. Na oblečení pro těhulky totiž dominují všechny přírodní verze. Zelená, hnědá, černá a ne příliš jasná oranžová. Do toho se hlasitým způsobem o slovo hlásí i šedá v několika alternativách. Přírodní barvy se často kombinují s bílou a vytvářejí tak pěknou symbiózu, která pozvedne krásu každé ženy.

Chlapské košile
Jeden kousek si půjčíme iz pánských kolekcí. A tím jsou jednoduché jednobarevné košile. Navrhují se vždy ve volnějším střihu, aby pohodlně zakryli bříško. Na rozdíl od mužské verze však mohou být vyrobeny i ze saténu a přidat se může i pár flitrovaných ozdob, které vytvoří menší aplikaci.