Správné těhotenské oblečení určené budoucím maminkám dokáže ještě více podtrhnout výjimečnost a krásu zázračného období, kterým těhotenství určitě je.

V rozpětí devíti měsíců „těhulky“ postupně odkládají své běžné oblečení a vyměňují ho za těhotenské oděvy. Správné oblečení určené budoucím maminkám dokáže ještě více podtrhnout výjimečnost a krásu zázračného období, kterým těhotenství určitě je.

K tomu, abyste svým oděvem dali všem najevo, že si těhotenství užíváte, opravdu nepotřebujete hodně. Nemusíte být milionářka ani mít osobního poradce, který vše vyřídí za vás. Stačí trochu fantazie, správných informací či triků a prostřednictvím několika originálních kusů oblečení si vykouzlíte opravdu skvělý image.

Jak vybírat těhotenské oblečení?

Samotné těhotenství by nemělo způsobit zásadní změnu vašeho dosavadního stylu oblékání. Nenuťte se k nošení oblečení, které nevystihuje vaši osobnost. Platí to pro druh oblečení, střihy i barvy. Čemu byste měli věnovat pozornost je kvalita materiálu, celková pohodlnost oděvu, barevnost a samozřejmě módnost. Jako budoucí maminka chcete určitě vypadat sexy. Z tohoto důvodu nezapomeňte hlavně na těhotenské legínové kalhoty, těhotenská trička, a těhotenské šaty.  Stylové těhotenské oblečení by mělo vyzvednout vaše přednosti.

Někdy budoucí maminky zapomínají na velmi důležitou skutečnost – nezohledňují kritérium nositelnosti po porodu. Pokud budete věnovat pozornost i tomuto aspektu, těhotenské oblečení po drobných krejčovských úpravách využijete i v období po porodu. Toto platí hlavně o těhotenských šatách.

Mějte na paměti, že změny v garderobě by se neměly týkat pouze svrchních oděvů, ale i spodního prádla a bot. Platí, že by měly maximálně splňovat kritéria a nároky těhotné ženy, kterými jsou zejména praktičnost, pohodlnost a samozřejmě stylovost.