Sportovní oblečení pro těhotné

Dnes už není zakázáno v těhotenství dělat nějaký sport. Pokud stačíte a nebudete se příliš vyšilovat sportování vám přinese i množství výhod. Správně zvolený druh sportu dokonce usnadní porodní bolesti a patřičně připraví pánev na den „D“. Pokud se rozhodujte pro sport nezapomínejte i na vhodné těhotenské oblečení.

Maminky, protáhněte se

Zapomeňte na cyklistiku, tenis, či bruslení. Nastávající maminka by měla jít na cvičení pomalu a disciplinovaně. Stačí se každý den pomalu, ale zato řádně protáhnout. Zacvičte si nízký aerobic. Každá jedna cvičitelka vám ho s radostí ukáže. Ale pozor! Nezapomeňte si na sebe vzít těhotenské sportovní oblečení určené pro tuto příležitost.

Cvičení v těhotenství pomůže

V těhotenské módě naleznete mnoho sportovních kousků. Jaksi v dnešní době přibývá nastávajících maminek, které se nechtějí vzdát sportovních aktivit ani v tomto období. A je to dobře. Není pochyb o tom, že pokud je budoucí maminka ve formě, pomůže cvičení tělu lépe se připravit na namáhavý maraton při porodu a kolotoči kolem miminka. Rovněž cvičení pomůže lépe se dostat do formy po ukončení šestinedělí.