Emailová pozvánka dorazila, ruch ve firmě se rozběhl na plné obrátky. Zatímco si všichni kolegové šeptají o místě konání či loňské večery, vy uvažujete nad tím správným outfitem. Co na sebe, když chcete na firemním večírku zazářit?

Rozhoduje pozvánka

Odpověď, co na sebe, najdete na samotné pozvánce. Pokud jde o tematický večírek, bude to tam uvedeno a vaše fantazie by měla zabrat na plné obrátky. Skloubit téma se sexappealem dá většinou zabrat, ale vše je možné, pokud si dáte opravdu záležet.

Pro většinu je však lepší zprávou, pokud bude večírek celkem klasický, tedy se bude nést na vlně poloformálnej párty. V tom případě jsou pro vás jednou z najsprávnejších odpovědí koktejlky, tedy plesové těhotenské  šaty kratší, sexy, a přece perfektně elegantní. Přesně podle gusta firemních norem.

Od čeho se odrazit?

Koktejlové těhotenské šaty jsou naprostou jistotou, která by měla viset ve skříni každé ženy. Obléknete je na každou elegantnější příležitost, která si nevyžaduje večerní róbu. Samozřejmě, hodí se i na firemní večírek.
Při rozhodování se, po kterých těhotenských šatech ze své skříně sáhnete, případně, jaké si koupíte, nejprve zhodnoťte několik věcí. Pokud se akce koná ještě před večerem, hodí se spíše barevnější a světlejší odstíny. Pokud je akce vysloveně večerní, sáhněte po tmavších barvách, které nahrávají ženské tajemnosti.

Pouvažujte i nad tím, nakolik odhalena znamená ve vašem kolektivu sexy. Hluboký výstřih je sice fajn a rozhodně je něčím jiným, než nosíte do kanceláře. Ale v každém případě byste neměli prostřelit. Zhodnoťte vztahy, postoj vedení či vlastní pohodlí a podle toho vybírejte délku těhotenských šatů i výstřih na přední či zadní straně modelu.

Jaké jsou trendy?

Co se aktuálních trendů týče, nápadů je hned několik. Peplum, tedy malá sukýnka na pásu, momentálně zdobí množství originálních těhotenských šatů, také však můžete sáhnout po těhotenských šatech a lá delší tričko, které slaví doslova trendy úspěchy. Z materiálů se k večeru perfektně hodí krajka, která se aktuálně přidává snad z každé strany šatů a rozhodně nic nezkazíte ani lesklejší outfitem v duchu slavených svátků.
V galerii vám nabízíme inspiraci, kterou najdete iv našich obchodech as kterou budete na firemním večírku za kočku. Samozřejmě, pokud si za svůj outfit zvolíte koktejlky.