Stejně jako v prvním, tak ani ve druhém týdnu zatím netušíte, že jste těhotná. Vše je jako jindy, jen ve vašem těle se děje pravidelný měsíční rytmus. Tentokrát však jeho závěr bude jiný! Na konci cyklu totiž nedostanete menstruaci a budete minimálně dva.

druhý týden těhotenství
2 týden těhotenství

Jak se rodí život
S blížícím se čtrnáctým dnem dozrává vajíčko, které se z vaječníku dostane až do „vystlané“ dělohy. Tehdy je nejsprávnější čas na nádherné splynutí muže a ženy v jedno. Vedle toho jak si dospělé bytosti užívají rozkoš a slast, v těle se odehrávají doslova chemické reakce. O to jsou intenzivnější, pokud prožíváte orgasmus.

Největší možnost otěhotnět je prý tehdy, když mají orgasmus najednou muž i žena.
Uvnitř ženy se na dráze závodí miliony spermií, které směřují přes vejcovody k vytouženému cíli, ale jen jeden „malý vetřelec“ může být první! Pronikne přes zeď vajíčka dovnitř a spojí se s ním. A právě v tomto okamžiku se geny, zděděné od obou rodičů, pevně ukotví v příštím potomkovi a nastává nejúžasnější jev přírody – rodí se nový život.
Říká se, že žena cítí kdy zplodí své dítě. Možná to bude i váš případ. Třeba jen citlivě vnímat a prožívat každou chvilku při plození vašich milovaných potomků.